Mukařov - Srbín - Žernovka
Místní organizace TOP09

Aktuality
12.10.2014: PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM
Děkuji všem občanům Mukařova, Srbína i Žernovky, kteří dali včera a předevčírem v komunálních volbách hlas kandidátům za TOP 09. Velmi si každého vašeho hlasu vážíme. Těšíme se na další spolupráci a kontakt s vámi, našimi voliči.

V úctě Ondřej Jakob, předseda TOP 09 Mukařov

10.10.2014: PODĚKOVÁNÍ ZA DŮVĚRU
Vzhledem k tomu, že je to nyní posledních pár hodin, než mi skončí mandát zastupitele, dovolte, abych řekl, že mi bylo velkou ctí být čtyři roky zastupitelem občanů Mukařova, Srbína i Žernovky. Bylo to mé ... ( celý článek )

4.10.2014: PŘEDVOLEBNÍ SETKÁNÍ S VOLIČI
Dnešní den se nesl v duchu setkávání s voliči. Už od rána jste nás mohli potkat na parkoviští před prodejnou Enapo v Mukařově. Mnozí využili možnosti a pohovořili s námi o našem volebním programu, předvolební situaci ... ( celý článek )

Kompletní galerie obsahuje 8 fotek ( Celá galerie )

30.9.2014: S KULTUROU SE OBEC STÁVÁ DOMOVEM
Fungující společenský život, možnosti smysluplného využití volného času, kulturní vyžití pro všechny věkové skupiny. Obce v blízkosti velkých měst jsou v neustálém nebezpečí, že se z nich stane ... ( celý článek )

29.9.2014: (NE)POŘÁDEK V NAŠÍ OBCI
Rychlý nárůst počtu obyvatelstva a intenzivní zástavba, která v uplynulých letech v Mukařově, Srbíně a Žernovce probíhala a do jisté míry bude probíhat i v budoucnu, s sebou pochopitelně nese i ... ( celý článek )

26.9.2014: CO VYROSTE ZA VAŠÍM PLOTEM?
Každý rok se nám Mukařov, Srbín a Žernovka rozroste o osmdesát nových obyvatel. Nový územní plán přímo hovoří o ztrátě vesnického charakteru obce a počítá se zahušťováním výstavby. Nové bytové domy ... ( celý článek )

25.9.2014: BEZPEČNÁ SILNICE ZACHRAŇUJE ŽIVOTY!
Bohužel tento nadpis se v žádném případě netýká hlavní silnice, která protíná naši obec. Podle rizikové mapy ÚAMK a Policie ČR je tato silnice hodnocena posledními stupni rizikovosti, tedy středně vysoké až ... ( celý článek )

22.9.2014: Přidána fotogalerie SETKÁNÍ S PŘEDSEDOU TOP 09 KARLEM SCHWARZENBERGEM
Začátkem září se setkali Ondřej Jakob spolu s Jiřím Šavrdou s předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem. Měli možnost s ním probrat situaci v Mukařově, seznámit jej s tím, co se TOP 09 v Mukařově ve stávajícím zastupitelstvu podařilo prosadit a co dalšího plánují. "TOP 09 Mukařov má mou plnou podporu a přejí vám, abyste v říjnových komunálních volbách co nejlépe uspěli," řekl Karel Schwarzenberg.

Kompletní galerie obsahuje 4 fotky ( Celá galerie )

19.9.2014: OBEC ŽERNOVKA
Vážení občané, dovoluji si Vám zrekapitulovat, co se pro Žernovku v uplynulých čtyřech letech podařilo prosadit a o co bychom zde v budoucnu rádi usilovali. Touto formou bych chtěl poděkovat ... ( celý článek )

19.9.2014: VOLBY 2014 - 2018
Vážení spoluobčané, nejspíše se k Vám již dostalo předvolební číslo Mukařovského LeTOPisu a přemýšleli jste, zda ho vůbec začít číst. Pokud nechcete jít k volbám ... ( celý článek )

19.9.2014: TOP 09 A JEJÍ ČINNOST V TOMTO VOLEBNÍM OBDOBÍ
TOP 09 je konzervativní pravicovou politickou stranou, která je od minulých voleb do zastupitelstev obcí v roce 2010 pevně zakotvena také v komunální politice. V Mukařově získala ... ( celý článek )

14.9.2014: 3. ROČNÍK ÚKLIDU LESA
Druhý zářijový víkend sliboval pravé podzimní počasí a připravovaný 3. ročník úklidu lesa nevypadal, že by v účasti mohl překonat předchozí ročníky. Nakonec se ale počasí umoudřilo a na sobotu 13.9.2014 nám připravilo ideální podmínky. Účast byla hojná a odpovídalo tomu i množství nasbíraného odpadu, bylo ho okolo 1000 kg ... ( celý článek )

Kompletní galerie obsahuje 17 fotek ( Celá galerie )
Další webová galerie obsahuje 44 fotek ( Celá galerie )

8.9.2014: POZVÁNKA NA 3. ROČNÍK ÚKLIDU LESA
dovolte mi, abych Vás touto cestou co nejsrdečněji pozval na již 3. ročník úklidu lesa. Akce se bude konat 13.9.2014 od 10.30. Sraz v ulici Charitní č. 333 v Mukařově. Úklid lesa se zaměřuje na likvidaci ... ( celý článek )

1.9.2014: KANDIDÁTKA TOP09 PRO VOLBY DO OBECNÍHO ZASTUPITELSTVA PRO OBDOBÍ 2014-2018
( celý článek )

24.2.2014: JAK NÁM MUKAŘOV ZMĚNIL ŽIVOT
Když jsem byl ještě mladý chlapec, jezdil jsem s rodiči do Mukařova na chatu. Měl jsem to tu velmi rád a každý pátek jsem se již nemohl dočkat, jak strašně jsem se sem těšil. Tenkrát jsme bydleli v šedivém paneláku a Mukařov byl pro mě ráj. A nejen pro mě, ale i pro moje rodiče ... ( celý článek )

4.1.2014: PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ VE SVOJETICÍCH
Na přátelském setkání na 3. adventní neděli v prostorách Restaurace Na starém hřišti ve Svojeticích se sešli sousedé svojetičtí, mukařovští, hrusičtí, kteří dokonce ráno přiletěli z pracovní cesty ze zasněženého Izraele, přijeli kamarádi z daleké Luže u Chrudimy i z blízké Prahy ... ( celý článek )

4.1.2014: JE NUTNÉ ŘEŠIT KAPACITU ŠKOLY
Téma, kterým se jako zastupitel zabývám asi nejintenzivněji, je problematika naší školy, včetně její kapacity. Faktem je, že značné množství obcí v okolí Prahy nyní nemá kam ... ( celý článek )

6.12.2013: JAK JSME SI NEZVOLILI NOVÉHO ŘEDITELE ZŠ
Před téměř 2 lety vstoupila v platnost novela školského zákona. Tento novelizovaný zákon stanovuje délku funkčního období ředitelů základních škol na 6 let. Po uplynutí této doby... ( celý článek )

5.12.2013: TOP 09 V MUKAŘOVĚ A STŘEDNÍCH ČECHÁCH USPĚLA
Rádi bychom poděkovali všem občanům, kteří přišli na konci října k volbám do Poslanecké sněmovny a dali hlas TOP 09. TOP 09 získala v Mukařově slušných 23 % hlasů. Dostali jsme o pouhých ... ( celý článek )

5.12.2013: ŠKOLSKÝ VÝBOR TU JE NEJEN PRO ŠKOLÁKY
Do kompetencí Školského kulturního a sociálního výboru zastupitelstva obce Mukařov ( pro jednoduchost dále jen školský výbor ), jehož jsem místopředsedou, spadají kromě ... ( celý článek )

4.12.2013: I MALÉ OBCE KOLEM PRAHY MAJÍ PRÁVO NA ROZVOJ
Jedním z předvolebních slibů, který se TOP 09 podařilo splnit, je férovější systém rozdělování daňových příjmů mezi obce. Ten začal platit od počátku letošního roku a již nyní lze potvrdit, že přináší své ovoce ... ( celý článek )

1.12.2013: PRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLE V MUKAŘOVĚ
Mám radost, že se rozsvícení vánočního stromu v Mukařově vydařilo. Setkání občanů se konalo pod patronací obce, za spolupráce hasičů, spolků a organizací, mimo jiné i TOP09 Mukařov ... ( celý článek )

Kompletní galerie obsahuje 39 fotek ( Celá galerie )

19.10.2013: přidána galerie NÁVŠTĚVA HELENY LANGŠÁDLOVÉ A NINY NOVÁKOVÉ V MUKAŘOVĚ

Kompletní galerie obsahuje 55 fotek ( Celá galerie )

22.6.2013: 2. ROČNÍK ÚKLIDU LESA
V letošním roce uspořádali rodiče s dětmi, již druhý ročník úklidu lesa v blízkém okolí Mukařova. Myšlenkou celé akce je přivést ty nejmenší ke společné práci, povzbudit smysl pro pořádek a vztah k přírodě ... ( celý článek )

Kompletní galerie obsahuje 51 fotek ( Celá galerie )

Archiv starších aktualit